İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz

Bizler doğanın kalbinde yaşayan, uzun nesillerdir tarım ile uğraşan bir neslin en son mirasçılarıyız. Yıllarca incir ve zeytin tarımı ile hayatlarını idame etmiş ailemiz ile birlikte bu mirasa sahip çıkarak kendi üretimimiz olan doğal köy ürünlerimizi daha fazla insana ulaştırmak için geçmişin doğal üretim bilgisi ve günümüzün teknolojisi ile doğal gıdayı herkese ulaştırmayı hedef edinen çiftçileriz.


Faaliyetlerimiz ve Hedeflerimiz

Nesilleridir yetiştirdiğimiz incir ve zeytin ağaçlarımızdan en doğal yöntemlerle elde ettiğimiz ürünlerimiz daha fazla insana ulaştırma hayali ile firmamızı kurduk. Bu amaçla kuru incir, zeytin ve zeytinyağı ürünlerimizi hiçbir fabrikasyon işlem uygulamadan ambalajlayıp arzu eden değerli müşterilerimize ulaştırmakta, bu doğrultuda daha çok insana bu doğalığı ulaştırmayı amaç edinmekteyiz.

Fuys Markasının Hikayesi

Hikayemiz Aydın iline bağlı Bozdoğan ilçesinin Seki Köyünde başlıyor. Kendi tarlalarımızda üretimini yaptığımız ürünlerimizin satışını da kendimiz yapabilmek amacı ile çıktığımız bu yolda eskilerin doğal üretim tecrübesi, gençlerimizin teknolojik bilgisi ile bugün Türkiye’mizin her noktasına doğal üretim olan ürünlerimizi bizzat köyümüzden sorunsuz ve güvenilir bir şekilde ulaştırabilmekteyiz. Fidanın yetiştirilip tarlaya dikiminden büyüyüp bir ağaca dönüşmesine, meyvelerinin olgunlaşıp toplanmasına, toplana meyvelerin temizlenip ambalajlanmasına kadar gecen tüm süreçleri bizzat bizler tarafından yapılmakta ve kontrol edilmektedir. Bu doğrultuda ne üretim esnasında ne de paketleme safhasında hiçbir kimyasal besin, ilaç ve koruyucu uygulanmaz.
Sizlerde hiçbir kuşku bırakmadan gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz doğallık ve lezzeti sunmaktayız. Ambalaj ve kargolama aşamaları titizlikle yapılmakta doğacak her türlü sorunun telafi edileceği güvencesini de sizlere vermekteyiz. Bu doğrultuda tüketicilerimizin gönül rahatlığı ile bizleri tercih etmesini arzulamaltayız.