İçeriğe geç

Sık Sorulan Sorular

Fuy’s markasının sattığı organik ürünler ile alakalı zaman zaman bir çok soru almaktayız. Özellikle de kuru incir ile alakalı bir çok soruları sık sorulan sorular olarak siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istedik. Sizin de aklınıza takılan bir soru olduğun da lütfen bizimle iletişim kanallarımızdan biri ile sormanızı tavsiye ediyoruz.

kuru-incir-sik-sorulan-sorular

Bütün ürünlerimizde yurt dışına gönderimimiz vardır. Hava ve deniz nakliyat yöntemleri ile her türlü testi yapılan incirlerimiz yurtdışına gönderilmektedir.

Aç karnınıza bir bardak ılık su ile birlikte tüketilen kuru incir sizleri gün boyu tokluk hissi vererek sizlerin yemek yemenizi azaltır. Aç karnına tüketilen kuru incir lif oranı yüksek olduğu için sindirim sisteminizi düzenleyerek daha stabil çalışır. Ayrıca kuru incirin faydaları isimli yazımızda da incirin sağlığımıza faydaları ile alakalı bir çok konuya değindiğimizi söylemek isteriz.

Ürünlerimizin kalitesinin ve lezzetinin tamamen arkasındayız. Ürünlerimizde beklediğinizin veya vaat edilenin aksi bir durum gelmesi durumunda koşulsuz, şartsız iade almaktayız.

Bölgemizin en kaliteli incirlerini çeşitlerine göre, farklı boyutlarına göre ve paketleme şekillerine göre toptan gönderim yapmaktayız. Toptan incir siparişleriniz için bizlerle iletişime geçiniz.