İçeriğe geç

Toptan Kuru incir - Fuy's

Kendi tarım toprağında doğal kurutulmuş toptan kuru incirlerimiz satış işin hazırdır. Toptan incir satın al ve sağlıklı kalmanın yolunu yakala.

Doğal Kurutulmuş İncir

Kendi tarım toprağında doğal kurutulmuş toptan kuru incirlerimiz.

90 Yılı Aşkın Tecrübe

90 Yıllık toptan kuru incir tecrübemiz ile Fuys hazırdır.

Toptan Kuru İncir Çeşitleri

Tek bir çeşit olarak toptan kuru incir sunmuyoruz, çeşitliliğimiz boldur.

Fuy's Kuru İncir Toptan Satış

1. Kalite Kuru İncir
  1. Kalite toptan kuru incirlerimiz için hemen bizlerle iletişime geçerek toptan fiyat teklifi alabilirsiniz.
Aydın Nazilli İnciri

Tüm toptan kuru incirlerimiz Aydın ilinin Nazilli ilçesinde kendi bahçelerimizde üretilmektedir.

Toptan Ucuz İncir

Toptan ucuz kuru incir satışını Fuy’s olarak gerçekletirmekteyiz. Sadece ucuz ve kaliteli toptan incir.

Toptan İncir Fiyatları

Toptan kuru incir fiyatları her sezona ve maliyetlere göre değişkenlik göstermektedir.

Toptan kuru incirlerimiz bol kalorisi ile sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Toplu Kuru İncir

Toplu bir şekilde kuru incir almak isteyenlerin uğrak noktası Fuy’s Nature.

Toptan Kuru İncir Sık Sorulan Sorular

Toptan kuru incir ile ilgili Fuy's Nature olarak bir çok soru alıyoruz. Burada kuru incir ile ilgili sık sorulan soruları sizler için derledik.

Tüm ürünlerimiz Aydın kuru incir olduğu için Aydın toptan kuru incir fiyatları da değişkenlik göstermemektedir.

Toptan kuru incir alan firmalar bizimle direk iletişime geçebilirler. Hem yurtiçi hem de yurtdışına ait firmalara binlerce ton toptan kuru

incir satıyoruz.

Toptan ucuz kuru inciri her yerden bulmanız tabi ki zordur. Fakat ucuz alacağım diye kaliteden ödün vermeniz sağlık açısından ne yazık ki oldukça sorun teşkil etmektedir. Fuy's kuru incirleri toptan alındığı takdirde hem kaliteli hem de ucuz maliyetlerle olacaktır.

Toptan dağ inciri Aydın ili sınırları içerisinde dağ köylerinde yetişmektedir. Dağ köylerinde bakımlı ve organik bir şekilde yetişen dağ incirlerini toptan bir şekilde bizimle temin edebilirsiniz.

Doğal Toptan Kuru İncir

Ülkemizin en büyük kuru incir üretim merkezi olan Aydın ilimizde faaliyet gösteren firmamız sezonunda kontrollerini sağladığı kuru incirleri soğuk hava depolarında muhafaza ederek yıl içerisinde her zaman ihtiyaç duyan müşterilerine toptan kuru incir tedariğini sağlamaktadır. Bulunduğu bölgede kendi bahçelerinde de üretim yapmakta olan firmamız ayrıca bizzat kontrollerini sağladığı bahçelerden de kuru incir teğmin ederek doğal şekilde kuru incir üretimi yapan çiftciler ile toptan pazarı arasında ürün tedarik sürecini yönetmektedir. Düşük komisyon oranları ile en kaliteli incirleri teğmin ederek toptan pazarında kalitesini ortaya koymaktadır.

Ürünlerimiz kesinlikle kimyasal birişleme maruz bırakılmaksızın doğal olarak üretildikten sonra kalite kontrolü ve boyutlandırmaları yapılarak direk olarka soğuk hava depolarımızda muhafaza edilmek üzere kutulanıp yerleştirilir.
Ürün talebinda bulundupunuz taktirde istedipiniz miktarda incir soğuk hava depomuzdan çıkartılıp tekrar kontrolden geçirilir. Son kontroller yapıldıktan sonra güzelçe paketlenip adresinize kargolanır. Sıfır hata prensibi ile çalıştığımız firmamızda en kaliteli ürünlere ulaşmanız sağlanmaktadır.

 

Daha ayrıntılı bilgi almak için bizlerele irtibata geçmekten sakınmayınız. Ürün bilgileri Hakkında kapsamlı bilgi birikimine sahip ekibimiz kuru incir ile ilgili her türlü sorunuza ayrıntılı bir açıklama ile cevap verme yükümlülüğündedir.
2022 yılının en kaliteli ürünlerini mükemmel müşteri memnuniyeti sağlamak için teğmin edeceğiniz , kimyasal bir işlem uygulamadan çalışan nadir firmalardan biri olmanın gururuile sizlere hizmet vermekteyiz.
Aydın toptan kuru incir pazarında kendi üretimi ve alınan malların tarlada üretim aşamasında kontrollerini yapan firmamız bu alanda da tek firmadır. Toptan kuru incir alımında en kaliteli ürünler ile en uygun fiyat performansına sahip olmak için firmamız direk olarak üretim yapılan bölgenin içinde faaliyetlerine başlamış ve üstün hizmet kalitesi ile FUY’s Nature markası altında hizmet vermeyi sürdürmektedir.